Overledenen vak 2 op begraafplaats Rossum

Onderstaand een overzicht van de overledenen in vak 2. U kunt ook overzichten opvragen op volgorde naam en leeftijd.

Standaard staan alle overledenen op volgorde grafnummer.

Via de pijltjes naast de titel van de kolom kunt u de volgorde wijzigen.

VakGrafFotoAchternaamVoorlettersMeisjesnaamM / VGeborenOverledenLeeftijd
212001Graf beschikbaar
222002LashofG.m21-1-19212-6-200180
22LashofA.m5-11-19294-12-200374
23LashofJ.G.m12-7-188718-2-197284
23LashofA.A.m18-10-189330-7-197480
24LashofA.A.T.Lashofv28-12-192529-4-201286
25ter HorstB.E.M.Zwiersv17-5-195223-9-201563
26HorsthuisJ.G.m25-9-190124-12-197877
26HorsthuisJ.G.v12-10-190218-4-198582
27MeindersG.J.m6-8-190819-6-197970
27MeindersM.M.Kernv11-3-190825-8-199587
28SmellinkJ.H.m17-11-187829-12-196284
29ten DamH.m4-3-192322-10-196340
29ten DamS.Engbersv29-5-192125-10-200079
210Graf beschikbaar
211BlokhuisA.B.m30-9-19084-11-196355
211BlokhuisA.B.Diepenmaatv11-6-19101-8-198373
212HartmanG.J.m7-8-189224-10-196472
212HartmanJ.G.Sanderinkv7-3-189025-3-197686
213WeusthofM.Bolsterv8-1-18975-4-196568
213WeusthofB.J.m12-10-189222-12-198290
214Oude MolemanG.H.J.m22-3-194730-4-196518
215Oude MolemanG.J.m19-8-191029-1-198372
215Oude MolemanM.Maathuisv14-12-191210-1-199784
216EidhofG.M.Groeneveldv5-3-18952-7-196570
216EidhofJ.m19-11-188530-10-197387
217BossinkM.G.Bossinkv18-5-194227-7-196523
218WeerninkG.J.m6-12-189222-10-196572
218WeerninkJ.M.Hassinkv30-4-189814-9-197880
219BossinkJ.A.m6-6-189912-12-196566
219BossinkH.G.Klaashuisv19-8-19026-10-199088
220MensinkM.Lessink Steenhofv4-6-188223-12-196583
220MensinkJ.m10-10-187616-11-197094
221Graf beschikbaar
222WillemsenG.M.Weusthofv27-3-19004-6-196666
222WillemsenH.J.m12-2-190519-5-198782
223Kleine PunteW.S.J.H.m20-11-196915-9-201646
224BoschJ.m3-6-192515-3-199569
224BoschF.M.Kokhuisv27-2-193223-5-201482
225BossinkH.m18-11-192911-1-199666
225BossinkA.Bossinkv18-1-196928-6-200334
225BossinkJ.L.Willemsenv10-3-193517-10-200974
226EnsinkS.Ensinkv19-1-191921-2-199778
227BouhuisM.Bouhuisv7-4-197023-11-199626
228HamsF.m5-10-192514-9-199569
228HamsS.Thebeltv9-7-19263-10-200074
229BossinkH.B.m21-3-190320-8-196966
229BossinkB.Welhuisv27-6-19018-5-198280
230BlokhuisG.m25-1-19087-6-196961
230BlokhuisG.Kamphuisv22-5-190227-1-199087
231VeldH.M.Veldv3-7-189417-5-196974
231van BenthemC.M.van Benthemv21-10-193028-6-201180
232MeindersJ.B.m30-6-189523-4-196973
232MeindersH.G.E.Haarmanv3-4-190428-10-199591
233VeldM.J.C.Brevinkv7-12-189829-3-196970
233VeldB.A.m30-1-18984-7-198082
234Graf beschikbaar
235BultersG.Rikhofv20-1-190013-2-196969
235BultersG.m3-12-189515-4-198387
236DamhuisJ.H.m9-1-189423-12-196874
236DamhuisG.Vennegoorv5-10-18888-5-196980
237NijmeijerJ.B.m1-4-190022-11-196868
237NijmeijerG.M.Veldv3-7-18943-1-197277
238HorsthuisF.B.A.m21-5-190218-11-196866
238HorsthuisM.E.Snelv16-11-190115-4-197573
239BergmanG.J.m2-9-189028-6-196877
239BergmanH.H.Koopv27-6-190614-4-200295
240Oude LashofG.B.m4-12-188428-2-196883
240Oude LashofG.J.Hamsev28-9-189630-3-198184
241ZwaferinkJ.H.m9-3-18923-2-196875
241ZwaferinkA.A.Arensv15-7-189718-7-198083
242Graf beschikbaar
243Graf beschikbaar
244SteggeG.H.m29-7-18917-10-196776
244SteggeJ.H.Kamphuisv27-2-189527-7-197681
245ScholtenG.B.J.m9-3-192618-1-196740
245ScholtenG.M.J.Hassinkv8-1-19336-7-201279
246ter HorstB.J.m7-7-189112-4-198189
246ter HorstS.H.Detert op Monninkv19-6-190726-10-199083
247HelthuisJ.m16-11-191910-6-198363
247HelthuisM.C.Kamphuisv12-7-192710-5-201789
258NijhuisH.G.J.m22-8-191229-11-199987
259NijhuisM.S.G.Bruninkv16-3-19146-5-198874
260HesselinkJ.m13-11-188717-1-196577
260HesselinkJ.Snijdersv24-6-187215-4-196390
261WeusteH.J.m29-4-190815-1-196354
261WeusteJ.M.Koekkoekv24-12-190325-11-199389
262Graf beschikbaar
263MeenhuisM.G.Smellinkv24-11-189111-2-196371
263MeenhuisJ.H.m10-6-18934-11-197683
264BorggreveJ.m8-6-192726-1-201284
264BorggreveA.M.T.Hanterv25-6-19271-12-201588
265WaninkG.J.m13-12-190527-7-196357
265WaninkM.B.Jansinkv21-4-19087-9-199385
266WaninkB.H.F.m15-12-194227-10-201370
267Graf beschikbaar
268Graf beschikbaar
269Graf beschikbaar
270EngelbertinkA.G.M.Peggev8-6-19235-11-196643
270EngelbertinkH.m20-2-191620-2-199579
271StoolhuisH.m21-3-193916-12-196627
271StoolhuisG.m9-3-193730-12-199457
272ScheperJ.m17-1-19014-4-196766
272ScheperM.Schepersv26-4-191829-9-200789
273WesselinkH.M.G.Hobbelinkv9-6-19522-5-201562
274RoesthuisJ.J.m15-3-19204-8-196747
274RoesthuisJ.M.Edelkampv8-1-193218-11-200472
275Graf beschikbaar
276Graf beschikbaar
277LeussinkG.m21-4-194021-6-199555
278SiemerinkH.m19-7-19267-9-199569
279VerduynL.m12-6-191916-8-199576
279VerduynM.Bollwerkv20-1-192420-9-200985
280Groote PuntA.m8-4-19408-6-199555
281Oude HuikinkJ.A.Rijgwartv13-7-190715-8-197265
281Oude HuikinkJ.J.m1-4-19042-3-198681
281HesselinkA.Oude Huikinkv20-6-19451-9-200358
282Graf beschikbaar
283Oude MolemanM.G.Zinkev22-8-192711-2-197244
283Oude MolemanB.L.m10-8-192116-3-200078
284StegginkG.J.m14-6-18998-1-197272
284StegginkG.J.Blokhuisv31-3-190221-3-198784
285van BenthemJ.L.m25-12-187826-12-197192
285van BenthemJ.M.Veldv11-8-189211-9-197482
286Groote PuntH.m28-3-19189-12-197153
286Groote PuntA.Alinkv19-2-191616-12-199882
287HuiskesA.J.Huiskesv27-12-189712-8-197173
288Olde VenterinkJ.m5-2-192424-1-197146
288Olde VenterinkG.G.Oude Loohuisv6-10-189013-12-197585
289Graf beschikbaar
290Oude EgbrinkB.m30-11-189715-7-197072
290Oude EgbrinkJ.M.Davinav11-9-190224-9-198280
291HaafkesH.m5-10-189718-3-197072
291HaafkesJ.H.Aarninkhofv23-12-190317-8-197167
292KapteinG.A.m17-1-189818-3-197072
292KapteinG.Bloemenv12-2-19001-1-198079
292KapteinH.B.m30-6-19412-12-201574
293DubbelinkG.S.Beerninkv22-9-189617-3-197073
293DubbelinkG.J.m3-4-190131-3-197169
294Graf beschikbaar
295Graf beschikbaar
296ProssH.m29-8-195016-6-196918
297HesselinkA.m18-9-19264-2-196437
298Graf beschikbaar
299Graf beschikbaar
2100Graf beschikbaar
2101Graf beschikbaar
2102Graf beschikbaar
2103Oude WolcherinkS.M.Alinkv15-10-191317-12-198673
2103Oude WolcherinkH.m2-5-191213-7-199583
2104HuttenJ.M.Schurinkv15-1-192216-1-198765
2104HuttenH.G.m20-9-19183-9-200687
2105Graf beschikbaar
2106DiepenmaatH.G.m12-8-191212-2-198774
2106DiepenmaatH.M.Riekertv17-9-19138-11-199582
2107MorsinkJ.A.m16-10-19048-6-198782
2107MorsinkJ.M.Boschv18-11-191630-5-199073
2108GroeneveldB.Engbersv15-6-193019-6-198757
2108GroeneveldJ.m13-5-19343-7-199763
2109PoorthuisJ.G.Oude Griepv7-7-19264-9-198761
2109PoorthuisJ.A.m4-8-192319-2-198965
2110HerinkJ.m13-2-190719-10-198780
2110HerinkM.Kemerinkv20-9-191418-2-200287
2111SmellinkJ.m14-2-192113-11-198766
2111SmellinkL.Hartmanv24-10-192418-9-200883
2112Graf beschikbaar
2113LaarhuisG.m20-10-195019-1-198837
2114BlokhuisJ.m3-3-19062-2-198881
2115NijhuisH.B.m12-1-191712-6-198871
2116GriepH.J.m30-8-190520-1-198882
2116GriepM.J.Hassinkv25-6-190930-1-2015105
2117BultersJ.m29-5-193012-4-198857
2117BultersL.Lokottev25-10-193223-11-200876
2118MaathuisJ.m11-9-19174-6-198870
2118MaathuisA.Potsv24-3-192022-2-199372
2119HassinkG.A.m7-5-190225-6-198886
2119HassinkJ.G.Nijhuisv2-10-19143-6-199176
2120WesterhofI.Knippersv3-3-193615-7-198852
2121Kleine PunteJ.S.m7-12-192129-8-198866
2121Kleine PunteV.G.A.M.Petersv22-1-192922-10-200475
2122VeldhuisB.m30-8-19272-9-198861
2122VeldhuisT.Molemanv16-3-193012-11-199969
2123ten BrinkH.G.m22-2-19023-9-198886
2123ten BrinkJ.G.Braakhuisv17-7-191616-2-199780
2124Oude MaatmanC.Deterinkv17-12-195216-9-198835
2125StegeJ.A.Kottinkv3-1-190613-10-198882
2125StegeJ.H.m17-4-19043-8-199692
2126MolemanH.J.m20-4-191715-12-198871
2126MolemanG.m9-6-192312-7-199976
2127HorsthuisJ.m2-1-19299-1-198960
2128te VeldhuisJ.m29-5-194823-6-198840
2129KroepB.m14-4-190724-1-198981
2129KroepG.M.Kroepv25-11-190028-1-199493
2130KloeseT.m7-4-196611-3-198922
2131NoltenS.Potsv13-8-192320-5-199571
2131NoltenB.A.G.m8-8-192413-2-201590
2132MolemanJ.m24-7-192019-11-199676
2132MolemanG.B.Meenhuisv9-3-192614-5-201387
2133DaminkH.m15-3-191221-6-199684
2133DaminkG.W.C.Dubbelinkv22-11-192811-3-201182
2134KapteinA.Zwiersv1-6-193921-4-199555
2135LammerinkA.Stegginkv20-10-19216-10-199472
2135LammerinkA.m14-7-19139-7-200086
2136WeusthofG.m10-8-191815-9-199476
2136WeusthofA.Klaashuisv12-1-19158-6-200287
2137BossinkB.m1-10-193311-8-199460
2138BennekerA.Bennekerv18-1-19118-8-199483
2139KemerinkB.m20-8-19363-8-199457
2140VrijkorteT.Oude Oosterikv9-10-192516-6-199468
2140VrijkorteH.m11-5-19189-12-200385
2141PisanoH.m22-6-19183-12-199375
2141PisanoA.G.Analbersv17-9-192326-2-201875
2142HorsthuisA.Horsthuisv7-9-19121-10-199381
2142HorsthuisG.T.M.Horsthuisv1-1-191825-12-201193
2143EidhofB.m17-7-191717-4-199375
2143EidhofA.Rakersv28-1-192023-5-200585
2144ArendsenB.m12-3-19179-4-199376
2144ArendsenM.Kuipersv2-2-193018-2-200979
2145van LangeF.Kokv31-3-192321-3-199369
2145van LangeJ.m15-12-192011-6-199776
2146NoltenH.m1-3-19209-3-199373
2146NoltenM.Veldhuisv11-1-192317-4-199976
2147Oude WolcherinkJm25-1-190926-2-199384
2147Oude WolcherinkM.Brakhuisv24-9-191213-6-200087
2148GolbachG.m19-8-192611-2-199366
2148GolbachG.Molemanv28-5-19239-9-201592
2149GrondmanJ.H.m7-8-190122-12-199291
2149GrondmanJ.M.Oude Nijhuisv12-10-190430-12-199591
2150WeerninkJ.m19-10-18995-12-199293
2150WeerninkM.Weerninkv16-7-19087-12-199587
2151AchterweustJ.m17-4-19444-11-199248
2152LaarhuisS.Oude Nijhuisv21-11-191526-12-199176
2152LaarhuisG.m14-7-191028-9-199787
2153Oude TijdhofT.m10-4-19172-11-199275
2154StegemanM.m15-2-19152-9-199277
2154StegemanM.Linderhofm11-10-191331-8-200187
2155ChristenhuszM.Hassinkv16-3-191129-8-199281
2155ChristenhuszJ.m29-8-190923-8-199989
2156HesselinkA.m16-5-194617-7-199246
2157NijmeijerB.H.m4-9-19115-7-199280
2157NijmeijerH.M.Achterweustv24-5-19135-4-199783
2158WesselinkB.m30-5-190923-6-199283
2158WesselinkA.A.Griepv15-11-19129-3-201097
2159VrielinkM.Beenev27-2-193221-5-199260
2159VrielinkJ.m19-7-192813-7-200778
2160ScholtenH.Scholtenv6-10-197615-4-199215
2161MaselandF.m27-10-192625-2-199265
2161MaselandG.m14-2-19287-3-200274
2162MuldersS.G.Mensinkv24-12-191720-1-199274
2162MuldersG.L.J.m19-3-19148-5-200490