Overleden – volgorde vak en graf

Op deze pagina staan alle overledenen op het kerkhof in Rossum. Alle gegevens staan op volgorde van vak en dan op volgorde graf.

VakGrafAchternaamVoorlettersMeisjesnaamM / VGeborenOverledenLeeftijdJaar
11WeerninkJ.H.Oosterbroekv16-10-191027-5-1980691980
11WeerninkH.A.m20-2-190321-8-1994911994
12Oude EngberinkG.G.Oude Engberinkv28-2-19005-5-1980801980
13BossinkJ.G.L.m18-12-192515-3-1980541980
14MensinkH.J.m20-12-191119-1-1980681980
14MensinkH.M.G.Mensinkv22-10-191419-1-1995801995
15EngelbertinkG.H.Voigtv26-3-19513-1-1980281980
16HulsinkM.H.Morsinkv28-3-191115-10-1979681979
16HulsinkJ.H.m30-5-190712-5-1983751983
17StegginkH.J.Maathuisv27-12-190816-2-1979701979
17StegginkB.H.m7-1-190622-10-1985791985
18MorsinkM.G.Morsinkv17-9-190126-1-1979771979
18MorsinkA.A.m2-9-18967-11-1980841980
19ZwaferinkG.G.W.Haafkesv29-8-192812-1-2013842013
19ZwaferinkG.F.m30-10-19339-6-2017832017
110StegginkJ.G.m18-12-190112-12-1978761978
110StegginkG.G.Maselandv29-9-19109-11-2005952005
111HorsthuisB.A.J.m27-12-19051-12-1978721978
111HorsthuisG.H.A.Helthuisv26-7-191828-10-2015972015
112Oude HassinkG.H.m21-4-191927-9-1978591978
112Oude HassinkM.J.Weusthofv26-5-192115-4-2001792001
113VoorpostelJ.G.B.m14-7-192615-6-1974471974
113VoorpostelM.Twyhuesv27-5-192510-12-2004792004
114VeldhuisH.F.m5-7-190610-2-1974671974
114VeldhuisG.J.Schlattmanv14-8-192121-9-1991701991
115KemerinkJ.H.m29-12-19156-2-1974581974
115KemerinkM.G.J.Damgravev17-1-191316-11-1997841997
116Oude HendrikmanH.J.m22-12-189926-1-1974741974
116Oude HendrikmanA.H.Sanderinkv19-6-18962-10-1983871983
117Graf beschikbaar
118PetersJ.A.M.m19-2-18928-5-1973811973
118PetersC.G.Vonkv3-4-189211-2-1976831976
119ScholtenE.F.m9-10-193310-10-2011782011
120Graf beschikbaar
121Oude NijhuisG.J.m8-10-190627-6-1994871994
121Oude NijhuisA.G.M.Reimerinkv3-5-19123-3-1973601973
122StegeA.F.M.m5-1-195114-2-1973221973
122StegeW.P.A.Stegev14-6-193621-3-1986491986
123van BenthemB.J.m23-3-19216-2-1973511973
123van BenthemW.Th.v24-4-19288-8-2007792007
124BlokhuisJ.H.F.m21-5-195520-11-1973181973
125Graf beschikbaar
126VennegoorG.J.m25-8-190122-6-1974721974
126VennegoorH.F.M.Brevinkv2-11-190413-4-1975701975
127WeusthofR.B.J.m20-9-19608-8-1974131974
128Graf beschikbaar
129VennegoorJ.m20-2-189111-10-1974831974
129VennegoorS.M.Olde Dubbelinkv15-11-189124-9-1981891981
130WeusthofB.A.m3-11-192715-11-1974471974
131OosterbroekJ.H.J.m29-9-189616-10-1974781974
131OosterbroekG.M.Raatgerinkm30-8-190621-7-1998911998
132BennekerG.M.v8-12-19078-12-1974671974
132BennekerJ.H.m6-1-19076-12-1989821989
133Oude MaatmanB.J.F.m11-4-190814-11-1979711979
134WaninkH.J.m11-5-190221-9-1987851987
134WaninkH.J.Jansinkv18-11-190321-4-1975711975
135RoelinkJ.m13-11-193425-4-1975401975
136Ensink op ReimerM.H.Frielinkv18-9-190319-7-1975711975
136Ensink op ReimerG.J.m27-9-19055-5-1978721978
137AchterboschF.H.m4-10-19406-1-2012712012
138DiepenmaatB.A.m7-6-192023-10-1979591979
138DiepenmaatG.H.J.Engbersv15-12-192215-10-2001782001
139NoltenC.J.M.Noltenv29-10-196531-5-1980141980
140ter PelleJ.B.Diepenmaatv19-12-190218-7-1980771980
140ter PelleJ.H.m9-2-19003-9-1980801980
141WelhuisH.M.Hampsinkv1-5-189822-8-1980821980
141WelhuisH.m5-5-189214-7-1981891981
142Groote PuntJ.H.m2-6-191926-2-1981611981
142Groote PuntG.Bonnesv31-5-192413-9-1980561980
143TijinkG.T.m7-1-190519-1-1981761981
143TijinkM.H.Stegev29-4-191311-6-2004912004
144OphuisJ.A.m24-1-19094-2-1981721981
144OphuisJ.H.Olde Dubbelinkv13-12-191422-10-1993781993
145BeukersJ.H.Beumersv27-1-189817-4-1981831981
145BeukersJ.A.B.m13-12-19044-2-1992871992
146SteggeF.m31-10-192821-7-1981521981
146SteggeT.J.van Benthemv1-8-19299-11-2004752004
147HorsthuisJ.G.B.m26-5-191121-7-1981701981
147HorsthuisM.F.Heerinkv26-1-19184-1-2009902009
148Oude WolcherinkG.M.Oude Wolcherinkv3-4-19144-10-1981671981
149OssenvoortJ.F.m22-7-190020-10-1981811981
149OssenvoortM.J.S.Grunderv21-9-189224-1-1984911984
150BrevinkG.A.m17-2-190113-11-1981801981
150BrevinkS.H.Bennekerv26-5-19066-1-1995881995
151ScholtenG.J.m14-2-190217-9-1983811983
151ScholtenA.W.Bergmanm4-1-19016-1-1999981999
152Groote PuntM.J.Wargersv7-9-19259-9-1983581983
152Groote PuntE.H.m30-9-192124-9-2002802002
153HamseJ.L.M.m14-3-18982-6-1983851983
154EnsinkB.E.A.Broekhuisv18-10-192029-5-1983621983
154EnsinkJ.G.m20-7-19203-5-1995741995
155AchterweustH.J.m12-6-190514-3-1983771983
155AchterweustJ.G.Leussinkv15-10-19128-8-1991781991
156HeskampJ.B.m4-10-19192-3-1983631983
156HeskampM.J.Bijsterbosv19-2-19246-3-2001772001
157MensinkJ.G.Mensinkv13-5-191329-1-1983691983
157MensinkJ.G.Bartelsv12-4-192117-2-2005832004
158OphuisH.H.J.m28-8-194615-3-2014672014
159WeusthofJ.G.m28-10-189628-10-1982861982
159WeusthofM.S.Hassinkv1-7-190520-7-1986811986
160KamphuisB.G.Kamphuisv24-1-18981-8-1982841982
161StegginkN.T.Boswergerv8-7-194026-7-1982421982
162HesselinkM.B.Peterinkv9-11-190227-5-1982791982
162HesselinkJ.B.m4-2-19014-6-1988871988
163Oude NijhuisJ.G.m6-12-190810-12-1981731981
163Oude NijhuisJ.G.Oude Sanderinkv9-11-191417-10-1987721987
164Oude LashofJ.G.Steggev22-8-189910-6-1977771977
164Oude LashofJ.A.m25-2-189715-5-1984871984
165VossM.G.Bossinkv6-11-190816-4-1977681977
165VossH.H.m3-5-19109-5-1995851995
166EngbersM.S.Stoolhuisv12-2-18952-9-1977821977
166EngbersG.m9-1-189025-2-1986961986
167Vennegoor op NijhuisJ.H.m10-2-19004-1-1977761977
167Vennegoor op NijhuisA.A.M.Coonev6-4-19055-2-2000942000
168KamphuisJ.H.m11-6-19187-12-1976581976
168KamphuisJ.H.Kamphuisv30-9-191317-10-2003902003
169ArendsenJ.G.A.m13-7-196126-10-1976151976
170VennegoorG.J.m22-2-192220-10-1976541976
170VennegoorG.Frielinckv25-12-192215-1-2007842007
171WeustinkS.Pierikv13-7-188916-9-1976871976
171WeustinkE.M.m7-9-18993-4-1982821982
172HamseH.J.m24-5-190625-8-1976701976
172HamseA.S.Bijenv11-10-190213-12-1994921994
173GroeneveldJ.M.m19-8-192324-6-1976521976
173GroeneveldJ.G.Grote Beverborgv3-12-192411-11-2014902014
174HermelinkA.G.J.m23-8-194420-1-2017722017
175LaarhuisA.G.M.v17-2-195817-4-1976181976
175LaarhuisH.J.m25-3-19206-9-2010902010
175LaarhuisA.G.M.Grondmanv21-5-193430-9-2016822016
176StegeA.F.m6-10-19034-4-1976721976
176StegeA.M.Molthofv7-7-19076-6-1995871995
177WiggerB.J.m18-3-190512-6-1977721977
177WiggerL.E.M.Kamphuisv1-7-190911-10-2000912000
178StegeC.B.A.Stegev10-1-190616-6-1977711977
179HassinkJ.G.Booijinkv24-8-190214-7-1977741977
179HassinkJ.G.m3-10-189526-10-1978831978
180StegeP.J.m8-8-189426-9-1977831977
180StegeH.J.Jagers op Akkerhuisv4-1-190628-1-1990841990
181Scholten LindeE.J.m1-10-19042-10-1977731977
182DerkmanM.W.Nijhuisv14-3-191224-10-1977651977
182DerkmanE.H.m12-9-190614-7-1987801987
183VennegoorA.J.m22-5-190119-11-1977761977
183VennegoorG.Rolefesv10-6-191111-1-1991791991
184HelthuisB.m8-3-18886-1-1978891978
184HelthuisE.W.Grote Hulstv24-1-189415-4-1985911985
185DamhuisH.J.m2-10-18987-1-1978791978
185DamhuisG.A.Westerhofv26-6-190224-9-1988861988
186VeldB.J.M.m22-10-192724-1-1978501978
186VeldJ.H.J.m24-3-19249-6-1984601984
187Graf niet beschikbaar
188PotsG.J.m1-8-18979-6-1978801978
188PotsG.A.Wolkottev20-1-190410-12-1982781982
189BaarsG.H.m23-9-19235-7-1978541978
190BlokhuisB.J.m26-2-191122-10-1983721983
190BlokhuisJ.Hunderv12-4-19129-10-1997851997
191WeusthofA.F.m2-1-193412-11-1983491983
191WeusthofG.J.Velthuisv6-3-193331-1-2016822016
192Oude HassinkG.J.m9-8-192123-12-1983621983
193WillemsenM.J.Willemsenv29-9-19038-5-1984801984
193HeimenH.J.Heinenv25-2-18939-2-19961021996
194VoorhuisB.H.m14-2-19099-5-1984751984
194VoorhuisG.G.Weusthofv7-3-190726-3-1998911998
195Oude HengelA.A.m28-11-192612-6-1984571984
196Oude EngberinkJ.G.H.m21-2-197115-6-1984131984
197SpitB.M.J.Haarmanv15-8-192115-9-1984631984
197SpitH.J.G.m19-9-191722-12-1991741991
198BoerrigterG.H.Boerrigterv1-7-192119-9-1984631984
199HövelsJ.W.Hamsev26-12-19035-12-1984801984
199HövelsB.J.m15-5-189917-10-1997981997
1100VrielinkJ.H.m15-3-189730-12-1984871984
1100VrielinkH.G.Strootv5-3-190312-3-1989861989
1101Scholten LindeG.A.m23-5-190617-1-1985781985
1101Scholten LindeM.J.Ensinkv22-5-191219-12-2003912003
1102MensinkS.A.M.Mensinkv6-6-196026-1-1985241985
1103Graf beschikbaar
1104HofsteG.H.Hofstev18-10-19296-11-1917881917
1105van MookF.J.m13-11-189826-4-1985861985
1106HaafkesB.J.m11-3-190217-5-1985831985
1106HaafkesJ.G.m10-7-190626-7-1985791985
1107LuttikhuisH.J.m10-8-192125-5-1985631985
1107LuttikhuisG.S.H.Prossm12-9-19249-2-2016912016
1108ArendsJ.A.m18-6-19284-6-1985561985
1108ArendsM.E.Wiggerv12-1-192113-3-2004832004
1109HerinkA.m22-6-191717-6-1985671985
1109HerinkA.R.T.Molemanv17-5-192530-1-2010842010
1110Oude EngberinkH.J.m23-10-191117-7-1985731985
1110Oude EngberinkG.H.Pausv3-10-191127-5-1988761988
1111Oude WolcherinkA.M.Weusthofv21-5-19026-8-1985831985
1111Oude WolcherinkG.H.m12-2-19075-1-1988801988
1112SchepersB.L.m18-2-19239-8-1985621985
1112SchepersH.Nijlandv10-3-192331-3-2016932016
1113FakkertB.W.A.m23-4-19352-10-1985501985
1113FakkertJ.F.M.Elferinkv8-12-19349-1-2006712006
1114PetermanJ.G.m18-8-19358-10-1985501985
1115ArendsG.A.m1-6-19309-10-1985551985
1116MorsinkH.L.m11-11-190811-10-1985761985
1116MorsinkG.H.Tijinkv6-9-191513-6-1989731989
1117Oude SanderinkB.A.m14-10-19103-1-1986751986
1117Oude SanderinkH.Blokhuisv1-10-191610-9-2006892006
1118HermelinkH.P.m29-6-190927-2-1986771986
1118HermelinkJ.G.van Benthemv27-8-191524-10-20151002015
1119HermelinkA.J.m6-12-190414-5-1986811986
1119HermelinkA.H.Ensink op Reimerv15-11-191129-10-1996841996
1120HassinkJ.L.m14-9-190026-5-1986851986
1120HassinkJ.M.Hassinkv6-6-190710-3-1992841992
1121GolbachJ.F.m23-6-191410-6-1986711986
1121GolbachJ.M.Oude Hengelv15-2-19111-5-2002912002
1122Oude LashofG.B.m14-10-193017-7-1986551986
1123BlokhuisH.H.F.m2-12-191327-7-1986721986
1123BlokhuisM.G.Huttenm10-5-191422-8-2008942008
1124SanderH.J.m6-2-193829-7-1986481986
1125VeldhuisH.B.M.m29-5-195424-5-2015602015
1126MensinkG.J.L.J.m8-3-192021-8-1986661986
1126MensinkG.ter Haarv12-3-192528-5-2004792004
1127DerkmanG.J.m7-7-190830-9-1986781986
1127DerkmanG.A.M.Heerinkv10-9-19133-1-2010962010
1128KamphuisJ.G.Dijkhuisv20-7-19168-10-1986701986
1128KamphuisJ.F.m1-2-191927-4-2002832002
1129ProssB.A.m26-5-191627-10-1986701986
1129ProssS.G.Ensink op Reimerv18-8-191726-1-2000822000
1130HorsthuisH.M.Veldhuisv24-2-191630-10-1986701986
1130HorsthuisB.G.J.m6-11-190811-9-2004952004
1131Vennegoor op NijhuisH.J.M.Vennegoor op Nijhuisv19-5-190711-12-1989821989
1132WijnbergT.m9-7-193513-12-1991561991
1133EngelbertinkA.E.Asmav7-9-191619-11-1991751991
1133EngelbertinkJ.H.m12-5-191413-8-1996821996
1134SiemerinkA.M.Poorthuisv10-2-19291-11-1991621991
1134SiemerinkF.J.m21-9-192718-7-2001732001
1135Oude MolemanG.J.Oude Molemanv23-1-191329-9-1991781991
1136WeusthofH.A.m14-9-192623-9-1991651991
1137KottinkJ.G.m29-8-19076-9-1991841991
1138NijhuisG.J.J.m6-3-190323-7-1991881991
1138NijhuisG.G.Bloemenv8-1-190214-5-1998961998
1139HobbelinkM.G.Arkinkv14-10-19203-7-1991701991
1139HobbelinkH.A.m21-4-19183-8-2004862004
1140MulderJ.G.m13-7-191328-5-1991771991
1140MulderE.S.J.van der Woningv18-3-190922-4-1997881997
1141WestemeijerG.m12-3-192721-5-1991641991
1142KristensM.H.Kristensv12-12-19228-3-1991681991
1142KristensA.G.Kristensv30-10-191331-7-2002882002
1143MeenhuisA.H.J.m11-9-192920-2-1991611991
1143MeenhuisA.M.Damhuisv16-9-193323-10-2009762009
1144VeldscholtenA.H.m11-5-191510-1-1991751991
1144VeldscholtenM.A.Alinkv22-3-191215-1-1993801993
1145Tijman op SmeijersM.T.Vennegoorv2-5-19307-1-1991601991
1145Tijman op SmeijersG.J.m22-1-192315-2-2005822005
1146Groote PuntG.A.m7-8-19206-12-1990701991
1147LeferinkH.A.m5-4-191828-9-1990721990
1147LeferinkH.A.M.Bruninkv18-12-191914-3-1995751995
1148HobbelinkJ.G.A.m1-11-190628-5-1990831990
1148HobbelinkJ.M.Kropv2-1-191317-1-2006932006
1149GroeneveldM.Oude Veldhuisv26-3-193127-5-1990591990
1149GroeneveldJ.m28-1-192812-2-2000722000
1150WolbertA.J.m5-5-19161-4-1990731990
1150WolbertH.M.Van Benthemv29-6-191417-11-2016732016
1151TijinkG.M.Noltenv26-9-195125-2-1990381990
1152EidhofC.A.M.Brandv14-11-193422-2-1990551990
1153HerinkM.T.Vennegoor op Nijhuisv12-9-19259-2-1990641990
1153HerinkG.H.m9-3-191117-7-2010992010
1154ScheperG.B.H.m19-10-19107-12-1989791989
1154ScheperA.G.Schultev29-9-191218-6-2002892002
1155HaafkesJ.G.m9-10-19345-12-1989551989
1155HaafkesC.M.J.Wieggersv30-11-19381-12-2003652003
1156ElderinkA.E.m15-2-191723-11-1989721989
1157StoolhuisG.H.Scheperv21-5-19079-8-1989821989
1157StoolhuisH.A.m21-6-19075-10-1995881995
1158Olde VenterinkG.J.m27-9-192212-7-1989661989
1158Olde VenterinkH.A.m10-8-19281-3-2018892018
1159Oude LashofJ.A.L.m4-4-19299-6-1989601989
1160MeenhuisA.M.J.m7-5-19347-6-1989551989
21Graf beschikbaar
22LashofG.m21-1-19212-6-2001802001
22LashofA.m5-11-19294-12-2003742003
23LashofJ.G.m12-7-188718-2-1972841972
23LashofA.A.m18-10-189330-7-1974801974
24LashofA.A.T.Lashofv28-12-192529-4-2012862012
25ter HorstB.E.M.Zwiersv17-5-195223-9-2015632015
26HorsthuisJ.G.m25-9-190124-12-1978771978
26HorsthuisJ.G.v12-10-190218-4-1985821985
27MeindersG.J.m6-8-190819-6-1979701979
27MeindersM.M.Kernv11-3-190825-8-1995871995
28SmellinkJ.H.m17-11-187829-12-1962841962
29ten DamH.m4-3-192322-10-1963401963
29ten DamS.Engbersv29-5-192125-10-2000792000
210Graf beschikbaar
211BlokhuisA.B.m30-9-19084-11-1963551963
211BlokhuisA.B.Diepenmaatv11-6-19101-8-1983731983
212HartmanG.J.m7-8-189224-10-1964721964
212HartmanJ.G.Sanderinkv7-3-189025-3-1976861976
213WeusthofM.Bolsterv8-1-18975-4-1965681965
213WeusthofB.J.m12-10-189222-12-1982901982
214Oude MolemanG.H.J.m22-3-194730-4-1965181965
215Oude MolemanG.J.m19-8-191029-1-1983721983
215Oude MolemanM.Maathuisv14-12-191210-1-1997841997
216EidhofG.M.Groeneveldv5-3-18952-7-1965701965
216EidhofJ.m19-11-188530-10-1973871973
217BossinkM.G.Bossinkv18-5-194227-7-1965231965
218WeerninkG.J.m6-12-189222-10-1965721965
218WeerninkJ.M.Hassinkv30-4-189814-9-1978801978
219BossinkJ.A.m6-6-189912-12-1965661965
219BossinkH.G.Klaashuisv19-8-19026-10-1990881990
220MensinkM.Lessink Steenhofv4-6-188223-12-1965831965
220MensinkJ.m10-10-187616-11-1970941970
221Graf beschikbaar
222WillemsenG.M.Weusthofv27-3-19004-6-1966661966
222WillemsenH.J.m12-2-190519-5-1987821987
223Kleine PunteW.S.J.H.m20-11-196915-9-2016462016
224BoschJ.m3-6-192515-3-1995691995
224BoschF.M.Kokhuisv27-2-193223-5-2014822014
225BossinkH.m18-11-192911-1-1996661996
225BossinkA.Bossinkv18-1-196928-6-2003342003
225BossinkJ.L.Willemsenv10-3-193517-10-2009742009
226EnsinkS.Ensinkv19-1-191921-2-1997781997
227BouhuisM.Bouhuisv7-4-197023-11-1996261996
228HamsF.m5-10-192514-9-1995691995
228HamsS.Thebeltv9-7-19263-10-2000742000
229BossinkH.B.m21-3-190320-8-1969661969
229BossinkB.Welhuisv27-6-19018-5-1982801982
230BlokhuisG.m25-1-19087-6-1969611969
230BlokhuisG.Kamphuisv22-5-190227-1-1990871990
231VeldH.M.Veldv3-7-189417-5-1969741969
231van BenthemC.M.van Benthemv21-10-193028-6-2011802011
232MeindersJ.B.m30-6-189523-4-1969731969
232MeindersH.G.E.Haarmanv3-4-190428-10-1995911995
233VeldM.J.C.Brevinkv7-12-189829-3-1969701969
233VeldB.A.m30-1-18984-7-1980821980
234Graf beschikbaar
235BultersG.Rikhofv20-1-190013-2-1969691969
235BultersG.m3-12-189515-4-1983871983
236DamhuisJ.H.m9-1-189423-12-1968741968
236DamhuisG.Vennegoorv5-10-18888-5-1969801969
237NijmeijerJ.B.m1-4-190022-11-1968681968
237NijmeijerG.M.Veldv3-7-18943-1-1972771972
238HorsthuisF.B.A.m21-5-190218-11-1968661968
238HorsthuisM.E.Snelv16-11-190115-4-1975731975
239BergmanG.J.m2-9-189028-6-1968771968
239BergmanH.H.Koopv27-6-190614-4-2002952002
240Oude LashofG.B.m4-12-188428-2-1968831968
240Oude LashofG.J.Hamsev28-9-189630-3-1981841981
241ZwaferinkJ.H.m9-3-18923-2-1968751968
241ZwaferinkA.A.Arensv15-7-189718-7-1980831980
242Graf beschikbaar
243Graf beschikbaar
244SteggeG.H.m29-7-18917-10-1967761967
244SteggeJ.H.Kamphuisv27-2-189527-7-1976811976
245ScholtenG.B.J.m9-3-192618-1-1967401967
245ScholtenG.M.J.Hassinkv8-1-19336-7-2012792012
246ter HorstB.J.m7-7-189112-4-1981891981
246ter HorstS.H.Detert op Monninkv19-6-190726-10-1990831990
247HelthuisJ.m16-11-191910-6-1983631983
247HelthuisM.C.Kamphuisv12-7-192710-5-2017892017
258NijhuisH.G.J.m22-8-191229-11-1999871999
259NijhuisM.S.G.Bruninkv16-3-19146-5-1988741988
260HesselinkJ.m13-11-188717-1-1965771965
260HesselinkJ.Snijdersv24-6-187215-4-1963901963
261WeusteH.J.m29-4-190815-1-1963541963
261WeusteJ.M.Koekkoekv24-12-190325-11-1993891993
262Graf beschikbaar
263MeenhuisM.G.Smellinkv24-11-189111-2-1963711963
263MeenhuisJ.H.m10-6-18934-11-1976831976
264BorggreveJ.m8-6-192726-1-2012842012
264BorggreveA.M.T.Hanterv25-6-19271-12-2015882015
265WaninkG.J.m13-12-190527-7-1963571963
265WaninkM.B.Jansinkv21-4-19087-9-1993851993
266WaninkB.H.F.m15-12-194227-10-2013702013
267Graf beschikbaar
268Graf beschikbaar
269Graf beschikbaar
270EngelbertinkA.G.M.Peggev8-6-19235-11-1966431966
270EngelbertinkH.m20-2-191620-2-1995791995
271StoolhuisH.m21-3-193916-12-1966271966
271StoolhuisG.m9-3-193730-12-1994571994
272ScheperJ.m17-1-19014-4-1967661967
272ScheperM.Schepersv26-4-191829-9-2007892007
273WesselinkH.M.G.Hobbelinkv9-6-19522-5-2015622015
274RoesthuisJ.J.m15-3-19204-8-1967471967
274RoesthuisJ.M.Edelkampv8-1-193218-11-2004722004
275Graf beschikbaar
276Graf beschikbaar
277LeussinkG.m21-4-194021-6-1995551995
278SiemerinkH.m19-7-19267-9-1995691995
279VerduynL.m12-6-191916-8-1995761995
279VerduynM.Bollwerkv20-1-192420-9-2009852009
280Groote PuntA.m8-4-19408-6-1995551995
281Oude HuikinkJ.A.Rijgwartv13-7-190715-8-1972651972
281Oude HuikinkJ.J.m1-4-19042-3-1986811986
281HesselinkA.Oude Huikinkv20-6-19451-9-2003582003
282Graf beschikbaar
283Oude MolemanM.G.Zinkev22-8-192711-2-1972441972
283Oude MolemanB.L.m10-8-192116-3-2000782000
284StegginkG.J.m14-6-18998-1-1972721977
284StegginkG.J.Blokhuisv31-3-190221-3-1987841987
285van BenthemJ.L.m25-12-187826-12-1971921971
285van BenthemJ.M.Veldv11-8-189211-9-1974821974
286Groote PuntH.m28-3-19189-12-1971531971
286Groote PuntA.Alinkv19-2-191616-12-1998821998
287HuiskesA.J.Huiskesv27-12-189712-8-1971731971
288Olde VenterinkJ.m5-2-192424-1-1971461971
288Olde VenterinkG.G.Oude Loohuisv6-10-189013-12-1975851975
289Graf beschikbaar
290Oude EgbrinkB.m30-11-189715-7-1970721970
290Oude EgbrinkJ.M.Davinav11-9-190224-9-1982801982
291HaafkesH.m5-10-189718-3-1970721970
291HaafkesJ.H.Aarninkhofv23-12-190317-8-1971671971
292KapteinG.A.m17-1-189818-3-1970721970
292KapteinG.Bloemenv12-2-19001-1-1980791980
292KapteinH.B.m30-6-19412-12-2015742015
293DubbelinkG.S.Beerninkv22-9-189617-3-1970731970
293DubbelinkG.J.m3-4-190131-3-1971691971
294Graf beschikbaar
295Graf beschikbaar
296ProssH.m29-8-195016-6-1969181969
297HesselinkA.m18-9-19264-2-1964371964
298Graf beschikbaar
299Graf beschikbaar
2100Graf beschikbaar
2101Graf beschikbaar
2102Graf beschikbaar
2103Oude WolcherinkS.M.Alinkv15-10-191317-12-1986731986
2103Oude WolcherinkH.m2-5-191213-7-1995831995
2104HuttenJ.M.Schurinkv15-1-192216-1-1987651987
2104HuttenH.G.m20-9-19183-9-2006872006
2105Graf beschikbaar
2106DiepenmaatH.G.m12-8-191212-2-1987741987
2106DiepenmaatH.M.Riekertv17-9-19138-11-1995821995
2107MorsinkJ.A.m16-10-19048-6-1987821987
2107MorsinkJ.M.Boschv18-11-191630-5-1990731990
2108GroeneveldB.Engbersv15-6-193019-6-1987571987
2108GroeneveldJ.m13-5-19343-7-1997631997
2109PoorthuisJ.G.Oude Griepv7-7-19264-9-1987611987
2109PoorthuisJ.A.m4-8-192319-2-1989651989
2110HerinkJ.m13-2-190719-10-1987801987
2110HerinkM.Kemerinkv20-9-191418-2-2002872002
2111SmellinkJ.m14-2-192113-11-1987661987
2111SmellinkL.Hartmanv24-10-192418-9-2008832008
2112Graf beschikbaar
2113LaarhuisG.m20-10-195019-1-1988371988
2114BlokhuisJ.m3-3-19062-2-1988811988
2115NijhuisH.B.m12-1-191712-6-1988711988
2116GriepH.J.m30-8-190520-1-1988821988
2116GriepM.J.Hassinkv25-6-190930-1-20151052015
2117BultersJ.m29-5-193012-4-1988571988
2117BultersL.Lokottev25-10-193223-11-2008762008
2118MaathuisJ.m11-9-19174-6-1988701988
2118MaathuisA.Potsv24-3-192022-2-1993721993
2119HassinkG.A.m7-5-190225-6-1988861988
2119HassinkJ.G.Nijhuisv2-10-19143-6-1991761991
2120WesterhofI.Knippersv3-3-193615-7-1988521988
2121Kleine PunteJ.S.m7-12-192129-8-1988661988
2121Kleine PunteV.G.A.M.Petersv22-1-192922-10-2004752004
2122VeldhuisB.m30-8-19272-9-1988611988
2122VeldhuisT.Molemanv16-3-193012-11-1999691999
2123ten BrinkH.G.m22-2-19023-9-1988861988
2123ten BrinkJ.G.Braakhuisv17-7-191616-2-1997801997
2124Oude MaatmanC.Deterinkv17-12-195216-9-1988351988
2125StegeJ.A.Kottinkv3-1-190613-10-1988821988
2125StegeJ.H.m17-4-19043-8-1996921996
2126MolemanH.J.m20-4-191715-12-1988711988
2126MolemanG.m9-6-192312-7-1999761999
2127HorsthuisJ.m2-1-19299-1-1989601989
2128te VeldhuisJ.m29-5-194823-6-1988401988
2129KroepB.m14-4-190724-1-1989811989
2129KroepG.M.Kroepv25-11-190028-1-1994931994
2130KloeseT.m7-4-196611-3-1989221989
2131NoltenS.Potsv13-8-192320-5-1995711995
2131NoltenB.A.G.m8-8-192413-2-2015902015
2132MolemanJ.m24-7-192019-11-1996761996
2132MolemanG.B.Meenhuisv9-3-192614-5-2013872013
2133DaminkH.m15-3-191221-6-1996841996
2133DaminkG.W.C.Dubbelinkv22-11-192811-3-2011822011
2134KapteinA.Zwiersv1-6-193921-4-1995551995
2135LammerinkA.Stegginkv20-10-19216-10-1994721994
2135LammerinkA.m14-7-19139-7-2000862000
2136WeusthofG.m10-8-191815-9-1994761994
2136WeusthofA.Klaashuisv12-1-19158-6-2002872002
2137BossinkB.m1-10-193311-8-1994601994
2138BennekerA.Bennekerv18-1-19118-8-1994831994
2139KemerinkB.m20-8-19363-8-1994571994
2140VrijkorteT.Oude Oosterikv9-10-192516-6-1994681994
2140VrijkorteH.m11-5-19189-12-2003852003
2141PisanoH.m22-6-19183-12-1993751993
2141PisanoA.G.Analbersv17-9-192326-2-2018752018
2142HorsthuisA.Horsthuisv7-9-19121-10-1993811993
2142HorsthuisG.T.M.Horsthuisv1-1-191825-12-2011932011
2143EidhofB.m17-7-191717-4-1993751993
2143EidhofA.Rakersv28-1-192023-5-2005852005
2144ArendsenB.m12-3-19179-4-1993761993
2144ArendsenM.Kuipersv2-2-193018-2-2009792009
2145van LangeF.Kokv31-3-192321-3-1993691993
2145van LangeJ.m15-12-192011-6-1997761997
2146NoltenH.m1-3-19209-3-1993731993
2146NoltenM.Veldhuisv11-1-192317-4-1999761999
2147Oude WolcherinkJm25-1-190926-2-1993841993
2147Oude WolcherinkM.Brakhuisv24-9-191213-6-2000872000
2148GolbachG.m19-8-192611-2-1993661993
2148GolbachG.Molemanv28-5-19239-9-2015922015
2149GrondmanJ.H.m7-8-190122-12-1992911992
2149GrondmanJ.M.Oude Nijhuisv12-10-190430-12-1995911995
2150WeerninkJ.m19-10-18995-12-1992931992
2150WeerninkM.Weerninkv16-7-19087-12-1995871995
2151AchterweustJ.m17-4-19444-11-1992481992
2152LaarhuisS.Oude Nijhuisv21-11-191526-12-1991761991
2152LaarhuisG.m14-7-191028-9-1997871997
2153Oude TijdhofT.m10-4-19172-11-1992751992
2154StegemanM.m15-2-19152-9-1992771992
2154StegemanM.Linderhofm11-10-191331-8-2001872001
2155ChristenhuszM.Hassinkv16-3-191129-8-1992811992
2155ChristenhuszJ.m29-8-190923-8-1999891999
2156HesselinkA.m16-5-194617-7-1992461992
2157NijmeijerB.H.m4-9-19115-7-1992801992
2157NijmeijerH.M.Achterweustv24-5-19135-4-1997831997
2158WesselinkB.m30-5-190923-6-1992831992
2158WesselinkA.A.Griepv15-11-19129-3-2010972010
2159VrielinkM.Beenev27-2-193221-5-1992601992
2159VrielinkJ.m19-7-192813-7-2007782007
2160ScholtenH.Scholtenv6-10-197615-4-1992151992
2161MaselandF.m27-10-192625-2-1992651992
2161MaselandG.m14-2-19287-3-2002742002
2162MuldersS.G.Mensinkv24-12-191720-1-1992741992
2162MuldersG.L.J.m19-3-19148-5-2004902004
31Graf beschikbaar
32Graf beschikbaar
33Groote PuntJ.H.m4-1-193327-4-2017842017
34VeldhuisM.T.Heitkerv7-3-19027-11-1962601962
34VeldhuisG.A.m31-10-190819-11-1994861994
35HorsthuisC.H.M.Horsthuisv12-2-19736-12-2016432016
36Oude EngberinkC.J.Pierikv3-5-188410-4-1942571942
36Oude EngberinkJ.m28-3-186821-8-1945771945
36Oude EngberinkH.m12-4-192411-12-2002782002
36Oude-EngberinkM.W.Golbachv30-7-19234-12-2018952018
37MolemanH.J.m22-3-188519-2-1956701956
37MolemanJ.M.Grote Puntv11-1-189423-6-1968741968
38MolemanJ.G.m11-10-191825-6-2005862005
39van BenthemH.J.M.m25-3-19541-7-2017632017
310MolemanG.J.m26-8-18869-8-1960731960
310MolemanM.Vennegoorv25-10-189321-8-1970861970
311HorsthuisH.L.Kamphuisv13-4-19033-7-1961581961
311HorsthuisH.J.P.m15-7-19024-8-1996941996
312WeusthofJ.m2-1-192324-7-1961381961
312WeusthofM.Bennekerv4-10-192219-7-1998751988
313BoschA.M.G.Molemanv20-2-19314-4-2017862017
314BoschA.m9-12-19238-2-2011872011
314BoschA.R.M.Brevinkv16-5-193214-4-2014812014
315HaafkesG.m14-4-18622-5-1941791941
315HaafkesG.Tulkv14-5-186319-9-1949861949
316HaafkesG.M.Haafkesv27-4-190012-7-1941411941
316HaafkesM.A.Haafkesv7-5-190411-2-1992871992
317HorsthuisJ.m20-2-193513-8-2010752010
318Graf beschikbaar
319StegginkE.Mensinkv23-9-18742-10-1932581932
319StegginkG.m19-1-18923-11-1958861958
320KemerinkJ.M.Oude Egberinkv8-11-189418-11-1986921986
321KroepH.m22-12-186718-5-1957891957
321KroepG.J.m12-10-18996-3-1958581958
321KroepM.Stegginkv31-8-19131-8-2008942008
322Olde DubbelinkJ.M.Voorhuisv18-7-18996-1-1971711971
322Olde DubbelinkG.J.m20-10-188716-4-1975871975
322Olde DubbelinkJ.H.m16-10-192427-11-2016922016
322Olde DubbelinkA.T.m23-9-189927-2-1970701970
323Graf beschikbaar
324OonkG.F.m30-10-18902-10-1941501941
324OonkM.S.Hamsev3-6-18956-6-1971761971
325Graf beschikbaar
326EngelbertinkA.M.Bouhuisv7-12-189117-10-1962701962
326EngelbertinkJ.m18-2-188825-3-1973931973
327WeusthofJ.G.Hofstev8-3-193001930
327WeusthofA.m19-12-185414-6-1951961951
327WeusthofTh.m6-5-194626-11-2004582004
327WeusthofG.M.Achterweustv7-4-194927-2-2016662016
328OonkG.Kapteinv14-9-189518-10-1930351930
328Aan de SteggeM.Veldhuisv18-2-185719-12-1933761933
329WillemsenJ.W.Hoksbergenv16-7-185914-12-1930711930
329WillemsenF.J.m15-6-18672-12-1940731940
329WillemsenF.m20-6-193222-10-2008762008
329WillemsenT.Melisv25-10-192812-7-2009802009
330Olde DubbelinkA.Oude Egberinkv30-4-18597-6-1931721931
330Olde DubbelinkJ.H.m6-8-18447-1-1933881933
331KroepJ.G.m1-10-18987-8-1931321931
331KroepS.Steggev6-5-186725-3-1935671935
332KemerinkG.M.Koopv5-7-18892-7-1932421932
332KemerinkG.J.m22-4-188528-1-1957711957
332KokG.m10-2-191716-11-2006892006
332KokG.M.J.Kemerinkv1-3-19241-11-2016922016
333KamphuisB.H.m23-8-193319-3-2019852019
334Graf beschikbaar
335GriepJ.S.Wesselinkv3-2-187025-10-1934641934
335GriepJ.m16-6-187327-11-1944711944
336HeerinkM.A.Kamphuisv26-6-18834-2-1935511935
336HeerinkJ.m22-11-187626-10-1974971974
336HeerinkA.Haarmanv19-12-19275-7-2005772005
336HeerinkJ.H.P.m22-6-192322-7-2017942017
337Graf beschikbaar
338Graf beschikbaar
339Oude TijdhofG.m1-9-191515-11-2010952010
339Oude TijdhofM.H.Spijkerv18-10-192031-1-2015942015
340VosJ.m31-8-193120-11-2009782009
341VosJ.R.Draaijerv5-7-19391-4-2017772017
342Graf beschikbaar
343HermelinkG.B.m29-7-19085-4-1938291938
344HamzinkJ.m3-4-192831-12-2000722000
344HamzinkR.M.Helthuisv25-9-192923-8-2015852015
345HelthuisJ.B.m21-12-19244-3-2018932018
346van MookT.Beijerv3-7-193618-8-2009732009
346van MookF.J.J.m11-3-193428-12-2015732015
347van RossumJ.L.J.m21-2-187412-6-1939651939
347van RossumM.J.Smellinkv22-4-188122-2-1969871969
348StoolhuisF.J.m2-1-194119-10-2014732014
349KapteinJ.M.Snijdersv5-10-19038-2-1941371941
349KapteinB.J.m27-3-190116-4-1981801981
350Graf beschikbaar
351Graf beschikbaar
352Graf beschikbaar
353van BenthemM.J.m27-5-192314-4-2014902014
353van BenthemM.Olde Keizerv9-12-19271-3-2018902018
354LaarhuisJ.G.m18-5-18685-4-1953841953
354LaarhuisG.J.Groenerv1-9-187920-2-1960801960
354KochS.A.Laarhuisv1-9-191824-5-2008892008
354KochA.B.m30-10-190912-2-1989791989
355Graf beschikbaar
356Graf beschikbaar
357Graf beschikbaar
358Graf beschikbaar
359Graf beschikbaar
360GrondmanG.Hampsinkv24-8-189210-2-1954611954
360GrondmanG.J.m11-2-18914-7-1954631954
361Graf beschikbaar
362Graf beschikbaar
363VennegoorA.G.Vennegoorv10-11-189829-7-1914151914
363VennegoorB.H.J.m27-3-191130-11-1943321943
363VennegoorG.m21-4-194224-12-2002602002
363VennegoorM.Vennegoorv22-7-190825-12-2000922000
364Graf beschikbaar
365BossinkG.L.m17-3-19396-5-2009702009
366GrondmanM.Bossinkv25-3-194221-5-2007652007
367Graf beschikbaar
368HesselinkG.Snijdersv15-9-189424-5-1927321927
368HesselinkH.P.m17-7-192217-10-2013912013
369Graf beschikbaar
370Graf beschikbaar
371Graf beschikbaar
372Graf beschikbaar
373KamphuisM.W.Smellinkv27-9-191725-1-2002842002
373SmellinkH.J.m4-11-192325-11-2001782001
374Graf beschikbaar
375Graf beschikbaar
376Graf beschikbaar
377Graf beschikbaar
378Graf beschikbaar
379Graf beschikbaar
380Graf beschikbaar
381Graf beschikbaar
382Kerkhof JonkmanH.A.m5-6-190723-4-1996881996
382Kerkhof JonkmanG.Alberinkv20-5-191728-12-1998811998
382Kerkhof JonkmanJoriekeKerkhof Jonkmanv1-2-19821-2-198201982
383HaarhuisG.J.M.m10-1-19478-12-2012652012
384Graf beschikbaar
385Graf beschikbaar
386Graf beschikbaar
387Vennegoor op NijhuisG.m26-5-186218-7-1922601922
387Vennegoor op NijhuisA.Schepersv20-8-186816-1-1952831952
387Vennegoor op NijhuisG.J.m5-12-189713-8-1994961994
387Vennegoor op NijhuisJ.Mensinkv18-5-190814-11-1994861994
388KapteinJ.G.J.m10-10-194017-10-2017772017
389KuipersJ.F.m3-12-19365-12-2009732009
390GrondmanL.Bossinkv23-12-193331-12-1996631996
390GrondmanG.m30-8-193212-1-2011782011
391Graf beschikbaar
392Graf beschikbaar
393Graf beschikbaar
394Graf beschikbaar
395VrijkotteM.Kamphuisv5-1-185225-3-1927751927
395VrijkotteH.G.m22-1-185130-8-1937861937
396LaarhuisM.G.Laarhuisv16-4-19064-9-1927211927
396LaarhuisJ.G.Laarhuisv5-12-190720-7-2000922000
397Graf beschikbaar
398Graf beschikbaar
399Graf beschikbaar
3100WeerninkJ.G.Mollinkv18-9-186719-3-1923551923
3100WeerninkJ.m30-4-185524-4-1937811937
3100WeerninkJ.m15-8-192811-7-1997681997
3100WeerninkA.Ankonév12-3-193212-10-2007752007
3101WeerninkG.H.A.m26-1-193224-5-2018852018
3102BergmanG.Bergmanv30-8-189525-1-1921251921
3102BergmanG.m30-12-186522-3-1944781944
3102ScholtenJ.A.J.m11-3-193427-8-2008742008
3103SanderinkG.J.m17-11-18647-5-1920551920
3103SanderinkM.Banierinkv2-4-187331-8-1951781951
3104BrevinkJ.m10-8-19356-9-2001662001
3104BrevinkM.Hulsinkv6-6-194229-10-2003612003
3105WienkF.P.M.m24-11-196727-12-2015482015
3106WienkJ.F.m2-4-193716-3-2019812019
3107HassinkH.F.Hassinkv18-7-190931-12-191341913
3107HassinkM.J.Hassinkv16-6-190010-12-1918181918
3108WolbertJ.M.Hampsinkv3-4-188525-8-1918331918
3109Graf beschikbaar
3110Graf beschikbaar
3111Graf beschikbaar
3112Graf beschikbaar
3113BergmanJ.m4-2-18782-4-1917391917
3113BergmanJ.Lesgerv1-7-184510-10-1923781923
3114Graf beschikbaar
3115HamzinkJ.Koopv1-1-184715-10-1916681916
3115HamzinkG.J.m26-8-188128-8-1920391920
3115HamzinkP.J.G.m14-7-192412-12-1998741998
3116LashofM.Maselandv19-4-189020-8-1916261916
3116LashofJ.m8-3-19163-5-1932161932
3117Oude VrielinkJ.Rijkhofv11-2-187315-7-1916431916
3117Oude VrielinkJ.m4-3-186921-2-1949791949
3118BlokhuisJ.H.m13-12-18745-11-1915401915
3118BlokhuisJ.S.Hartmanv25-4-188112-5-1957761957
3119LeferinkH.m12-9-191523-2-1999831999
3119LeferinkM.B.Broekhuisv31-1-192121-9-2013922013
3120RoelinkJ.m1-1-185819-12-1911531911
3120RoelinkJ.m1-2-192201922
3121KleissenG.m15-10-193624-11-2010742010
3122Graf vervallen
3123Graf vervallen
3124Graf vervallen
3125DerkmanG.m17-7-195227-4-1995421995
3126Graf beschikbaar
3127Graf beschikbaar
3128BlokhuisA.J.m8-8-188819-11-1962741962
3128BlokhuisG.M.S.Blokhuisv21-2-191122-3-1987761987
3128RoesthuisG.Blokhuisv22-11-184517-7-1916701916
3129GolbachG.m1-9-18847-12-1960761960
3129GolbachA.Stegginkv23-1-188118-7-1963821963
3130SanderinkG.J.L.m6-8-19282-1-2017882017
3131HamzinkG.m20-4-187320-6-1949761949
3131HamzinkA.M.ter Horstv1-5-189627-11-1978821978
3132Graf beschikbaar
3133VoorpostelS.J.Bergmanv2-2-188429-3-1959751959
3133VoorpostelG.J.m21-1-189211-11-1972801972
3134Graf beschikbaar
3135Oude VrielinkJ.Lessink Steenhofv20-5-187928-5-1962831962
3136Graf beschikbaar
3137Graf beschikbaar
3138WolbertJ.Egberinkv28-12-185421-4-1926711926
3139HassinkJ.m1-9-193517-9-2003682003
3140Graf beschikbaar
3141Graf beschikbaar
3142ProssG.M.Lansinkv22-11-18863-3-1929421929
3142ProssH.m3-9-189019-8-1955641955
3143SanderinkJ.G.m11-10-190020-8-1957561957
3144BergmanG.H.m20-2-189814-8-1948501948
3144BergmanJ.M.Bergmanv20-12-189221-2-1967741967
3145Graf beschikbaar
3146HelthuisH.m19-9-19283-3-2000712000
3147HelthuisH.m3-2-188226-2-1944521944
3147HelthuisC.B.ter Horstv25-12-188821-10-1985961985
3148LeferinkG.J.m20-2-188424-10-1943591943
3148LeferinkJ.M.Hartmanv24-2-188417-8-1977931977
3149HartmanJ.S.Lesgerv15-8-18527-2-1932791932
3149HartmanG.E.Hartmanv18-10-188725-2-1970821970
3150Graf beschikbaar
3151Graf beschikbaar
3152Graf beschikbaar
3153OosterbroekG.Oosterikv10-8-18631-11-1927641927
3153OosterbroekH.m30-4-186810-7-1951831951
3153Scholten LindeJ.m21-9-193211-9-2010772010
3154Graf beschikbaar
3155RoelinkH.m30-6-19055-9-1926211926
3156ElderinkB.J.m24-1-187312-2-1926531926
3156ElderinkG.Raatgerv9-2-18822-5-1930501930
3157Graf beschikbaar
3158Graf beschikbaar
3159Graf beschikbaar
3160Vrielinkm
3162Scholten LindeH.J.J.m27-2-193526-7-2009742009
3163RoetgerinkG.Roetgerinkv18-4-185718-5-1918611918
3163RoetgerinkC.Roetgerinkv17-3-18548-3-1919641919
3164Graf beschikbaar
3165Graf beschikbaar
3166Graf beschikbaar
3167MaselandB.M.Elberinkv28-5-189020-2-1974831974
3167MaselandE.J.m17-5-189313-1-1983891983
3168EngelbertinkG.H.R.m19-2-192929-11-2012832012
3169HorsthuisJ.A.m1-12-18627-8-1937741937
3169HorsthuisJ.G.Plegtv19-1-187629-1-1949731949
3170ElderinkH.G.J.m20-12-190624-4-1983761983
3171Graf beschikbaar
3172Graf beschikbaar
3173OosterbroekG.M.m18-8-190028-1-1939381939
3173OosterbroekJ.M.m30-8-189814-8-1942431942
3173OosterbroekG.S.Boddev25-7-193710-6-2012742012
3174Graf beschikbaar
3175Graf beschikbaar
3176Graf beschikbaar
3177KoldemeuleB.m21-8-19306-1-2001702001
3178HartmanJ.m18-10-192531-5-2006802006
3178HartmanM.B.T.Bombeldv22-7-19285-3-2017882017
3179HartmanH.G.J.m18-1-191918-3-1998791998
3179HartmanH.H.Helthuisv13-6-19228-1-2007842007
3180Graf beschikbaar
3181ScholtenB.J.m16-9-191512-6-191831918
3181ScholtenM.S.Scholtenv31-1-191816-10-192131921
41SteffensG.J.m1-1-175024-10-1832821832
42SiemerinkA.m7-1-180923-6-1854451854
43Scholten ReimerJ.m10-8-184124-8-1901601901
44KerckhoffsC.B.m22-1-184814-10-1909611909
45JansenW.A.J.m21-3-185026-10-1904541904
46BrunsJ.Th.J.m15-12-180610-5-1891841891
47DerkmanG.m30-6-182618-10-1903771903
48Olde LoohuisF.A.G.m20-7-192319-4-2008842008
49HobbelinkJ.G.m10-6-19144-1-2000852000
410HoogveldJ.A.P.J.m10-11-18816-2-1949671949
411DamesA.C.m31-5-185710-7-1937801937
412BoerrigterB.E.m19-9-189326-12-1982891982
413ThijertH.J.m26-7-19291-6-1999691999
414Graf beschikbaar
415BartelinkJ.m14-2-18466-12-1903571903
415BartelinkG.Hofstev10-6-18425-1-1907641907
416HofsteG.J.m28-11-183821-5-1906671906
416SchepersL.J.m5-10-188016-8-1956751956
416SchepersJ.M.Bartelinkv6-1-188022-6-1974941974
417BruninkJ.G.m7-10-191620-8-1996791996
417BruninkM.S.Kropv9-4-19171-2-2000822000
418ten WildiekA.Hartmanv25-2-18418-2-1922801922
418ten WildiekJ.m26-3-184718-8-1936891936
419ten WildiekS.M.ten Wildiekv25-7-187224-3-1952791952
419ten WildiekG.M.ten Wildiekv9-3-187714-2-1957791957
420ScholtenG.J.A.M.Scholtenv29-5-191217-11-1996841996
420ScholtenH.L.A.m6-11-191319-11-1997841997
421Scholten LindeJ.G.m24-2-186131-3-1914531914
421Scholten LindeJ.M.Fleerkottev21-2-187318-4-1930571930
422Graf beschikbaar
423Graf beschikbaar
424Graf beschikbaar
425Graf beschikbaar
426Graf beschikbaar
427Scholten LindeM.Scholten Lindev27-1-18588-12-1915571915
428BoschJ.L.m1-9-185910-4-1921611921
428BoschD.ter Horstv10-4-186117-6-1939781939
429Ter Horst op DetertJ.m6-6-185412-1-1924691924
429Ter Horst op DetertJ.M.G.Vrielinkv11-5-186225-11-1933711933
430SanderinkG.J.Sanderinkv1-8-18786-4-1952731952
431HakenbergJ.S.ter Horstv5-9-189320-10-1960671960
431HakenbergJ.G.m5-11-18785-4-1962831962
432Graf beschikbaar
433Lansink op HilbertJ.m9-10-190601906
433Lansink op HilbertH.Arkinkv12-5-192501925
433Lansink op HilbertG.J.J.m31-3-192517-4-1945201945
434Lansink op HilbertB.J.m26-9-188426-9-1975911975
434Lansink op HilbertD.Boschv7-11-189523-7-1985891985
435Scholten op ReimerJ.m2-7-187526-1-1950741950
435Scholten op ReimerG.J.Lansinkv23-8-187226-8-1951791951
436Graf beschikbaar
437Graf beschikbaar
438Scholten LindeG.m10-10-185412-10-1924701924
439Graf beschikbaar
440EngelbertinkL.B.L.m6-8-192730-12-1997701997
441Graf beschikbaar
442Graf beschikbaar
443Graf beschikbaar
444KleissenA.M.H.Raatgerinkv12-7-190425-12-1965611965
444KleissenJ.G.m27-2-190421-2-1988831988
445Graf beschikbaar
446Graf beschikbaar
447Graf beschikbaar
448Graf beschikbaar
449Graf beschikbaar
450Graf beschikbaar
451Graf beschikbaar
452VosAm21-8-184815-9-1925771925
452VosE.M.Weerninkv7-3-18595-6-1935761935
452VosH.G.m2-10-188826-10-1959711959
452VosH.J.m21-11-18919-3-1909171909
453VosJ.F.J.m30-3-190222-1-1944411944
453VosS.J.J.Loomanv28-3-190422-12-1973691973
454SanderinkG.J.m20-1-188331-12-1961781961
454SanderinkM.J.Weusthofv10-9-189429-9-1980861980
455BruninkB.m27-4-18718-12-1958871958
455BruninkM.G.Lashofv8-2-187910-1-1968881968
456KamphuisJ.Oude Wolocherinkv22-4-18741-2-1919441919
456KamphuisJ.m31-7-18774-11-1954771954
456VanekerR.Kamphuisv7-10-191429-7-2006912006
457KamphuisW.T.Morsinkv27-11-195018-9-2013622013
458MorsinkB.Griepv21-4-191422-7-2003892003
458MorsinkB.G.m30-8-191514-10-2009942009
459Graf beschikbaar
460Graf beschikbaar
461Graf beschikbaar
462Graf beschikbaar
463Graf beschikbaar
464Graf beschikbaar
465Graf beschikbaar
466BossinkH.G.m12-12-191025-4-2003922003
466BossinkG.J.Engelbertinkv11-3-191710-5-2012952012
466BossinkG.J.Engelbertinkv11-3-191710-5-2012952012
467Graf beschikbaar
468HulsM.m28-4-193413-9-2000662000
469Graf beschikbaar
470Graf beschikbaar
471Graf beschikbaar
472Graf beschikbaar
473Graf beschikbaar
474StegeJ.m3-6-185922-3-1946861946
474StegeJ.Pierikv5-2-185529-7-1923681923
474StegeJ.m8-10-192413-10-2005812005
474StegeS.Oude Weerninkv21-2-192223-11-2006842006
475Graf beschikbaar
476Graf beschikbaar
477WekkingM.J.B.m16-2-19437-1-2003592003
478Graf beschikbaar
479HunderJ.m8-7-186410-4-1921561921
479HunderJ.G.J.m21-12-191021-4-2001902001
479HunderM.J.Rouwenhorstv3-1-19152-6-2001862001
480Graf beschikbaar
481Graf beschikbaar
482Graf beschikbaar
483Graf beschikbaar
484Graf beschikbaar
485Graf beschikbaar
486Graf beschikbaar
487Ensink op ReimerJ.m17-4-18751-3-1924481924
487Ensink op ReimerJ.Welhuisv7-3-18765-3-1943661943
488Oude NijhuisJ.M.Mensinkv9-3-187519-7-1923481923
488Oude NijhuisJ.H.m2-2-187230-8-1961891961
489Graf beschikbaar
490MaselandM.Nijhofv11-9-18686-7-1912431912
490StegginkF.J.m18-12-194325-5-1955111955
491Graf beschikbaar
492Graf beschikbaar
493Graf beschikbaar
494Graf beschikbaar
495Graf beschikbaar
496Graf beschikbaar
497Oude WolcherinkH.m21-1-18721-12-1918461918
497Oude WolcherinkA.M.Roesthuisv1-5-187725-10-1946691946
497Oude WolcherinkH.B.m1-2-191725-11-2000832000
497Oude WolcherinkJ.J.Potsv1-3-192922-4-2019892019
498Graf niet beschikbaarGereserveerd17-4-201917-4-201902019
499RoesthuisJ.M.T.Nijhuisv14-9-19584-5-2018592018
4100RoethuisG.m31-10-191813-10-2003842003
4100RoethuisL.Grote Beverborgv12-7-19269-10-2004782004
4101HorsthuisA.G.M.m20-10-194131-3-2012702012
4102KamphuisJ.m17-9-184928-3-1911611911
4102KamphuisG.Vennegoorv18-2-18488-9-1924761924
4103Graf beschikbaar
4104Oude EngberinkFam.Wilberskind19-1-197619-1-197601976
4105van der AaFam.Groote Puntkind2-7-19742-7-197401974
4106HorsthuisMariskaHorsthuisv4-1-197315-1-197411974
4107ProssBregitteProssv6-11-196912-11-196901969
4108RoelinkMathildeRoelinkv24-11-196924-11-196901969
4109LeussinkJordenm16-11-196925-11-196901969
4110HerinkThijsm29-8-197929-8-197901979
4111Graf beschikbaar
4112Graf beschikbaar
4113Graf beschikbaar
4114NoltenPaultjem7-6-19533-7-195301953
4115Graf beschikbaar
4116Graf beschikbaar
4117Graf beschikbaar
4118Graf beschikbaar
4119Graf beschikbaar
4120Graf beschikbaar
4121WeerninkMarthaWeerninkv26-2-195026-2-195001950
4122Oude NijhuisJ.B.J.m10-6-194819-12-194911949
4122Oude NijhuisJ.M.v22-1-195022-1-195001950
4122Oude NijhuisA.M.v18-8-195318-8-195301953
4123Graf beschikbaar
4124Graf beschikbaar
4125HartmanAnoukHartmanv1-6-19991-6-199901999
4126Oude LashofErikm9-3-197218-1-197741977
4127GeersMaartjeGeersv6-10-20007-10-200002000
4128Ensink op ReimerAnouskaEnsink op Reimerv20-1-197924-1-197901979
4129Graf beschikbaar
4130Oude LashofLauraOude Lashofv30-5-196814-8-197121971
4131SchepersBertusm12-3-195017-1-195431954
4132BlokhuisMartinm13-2-195817-10-196461964
4133MensinkJantjem9-2-195211-9-195421954
4133MensinkAlfonsm29-6-196525-11-196611966
4134KleissenN.S.Kleissenv18-5-200424-12-200512005
4135SchiphorstWesm20-2-200420-2-200402004
4136LeferinkAnnieLeferinkv5-12-19556-12-195501955
4137VossM.E.Vossv7-10-19425-4-1955121955
4138DiepenmaatJantjem27-12-19537-4-195511955
4139StegeM.A.T.Stegev19-11-192626-10-193691936
4140Oude TijdhofJosjem12-5-195513-1-195601956
4141Graf beschikbaar
4142Graf beschikbaar
4143LaarhuisJ.G.J.m3-3-19473-3-194701947
4143LaarhuisP.H.m19-7-195521-7-195501955
4144Graf beschikbaar
4145Graf beschikbaar
4146Graf beschikbaar
4147Graf beschikbaar
4148Graf beschikbaar
4149ProssJantjem9-6-194913-6-194901949
4150Graf beschikbaar
4151Graf beschikbaar
4152WesterhofMalouv28-2-198928-2-198901989
4153PeggeJosév25-4-195722-2-196021960
4154Oude HassinkM.J.v12-12-19149-11-191831918
4154Oude HassinkS.J.v29-3-191723-2-191801918
4154Oude HassinkJ.G.m17-12-19128-11-191851918
4155Graf beschikbaar
4156StegginkNielsm11-4-200011-4-200002000
4157VerduynVincentm21-8-199621-8-199601996
4158MeenhuisFam.kind8-8-19618-8-196101961
4159Scholten LindeBramm7-1-19987-1-199801998
4160Graf beschikbaar
4161Graf beschikbaar
4162WolbertM.L.Wolbertv12-1-192330-11-192851928
51EidhofB.P.J.Steenbergenv21-11-193031-10-2016852016
52VeldhuisM.Engbersv17-4-19237-8-2003702003
52VeldhuisG.B.m19-4-192212-2-2013902013
53HampsinkJ.m7-9-193413-8-2013782013
54Lessink SteenhofJ.m28-12-18849-12-1928431928
54Lessink SteenhofH.B.m9-10-192418-5-1956311956
55Graf beschikbaar
56Graf beschikbaar
57MeindersG.F.m14-4-193225-2-2011782011
58Graf beschikbaar
59Graf beschikbaar
510Vennegoor op NijhuisJ.m13-10-192027-5-2009882009
511Graf beschikbaar
512Graf beschikbaar
513Graf beschikbaar
514Graf beschikbaar
515VedderJ.A.m9-4-18822-11-1958761958
516Oude WeerninkF.A.m1-5-192730-10-2014872014
517Graf beschikbaar
518Graf beschikbaar
519VoorhuisS.Borggrevev12-2-18684-11-1935671935
519VoorhuisH.m11-6-187219-12-1960881960
520Graf beschikbaar
521Graf beschikbaar
522KamphuisJ.W.J.Bultv18-3-189728-5-1932351932
522KamphuisJ.G.m8-2-19025-1-1946431946
522KamphuisB.G.Kamphuisv
523ProssJ.L.m17-2-18886-8-1976881976
523ProssJ.A.Weustev27-4-189125-1-1929371929
523ProssA.Veldhuisv21-4-19232-2-2011872011
523ProssG.H.J.m3-3-19211-5-2013922013
524Graf beschikbaar
525Graf beschikbaar
526Graf beschikbaar
527Graf beschikbaar
528Graf beschikbaar
529Graf beschikbaar
530PeggeLeusv23-1-192316-5-2006832006
530PeggeJ.A.m7-1-192516-3-2010852010
531MeulenbroekE.H.MeijerinkE.H.14-3-192426-11-2012882012
531MeulenbroekJ.H.m5-7-19208-9-2011912011
532Graf beschikbaar
533Graf beschikbaar
534Graf beschikbaar
535Graf beschikbaar
536StegeH.M.Vossv1898-11-0619-3-1941421941
536StegeG.J.m1889-06-095-8-1943541943
537Graf beschikbaar
538MulderB.m1874-01-2512-12-1941671941
538MulderJ.Schoppingv1873-03-084-12-1950771950
539Graf beschikbaar
540RoesthuisH.A.m19-12-192830-12-2015622015
541Graf beschikbaar
542Graf beschikbaar
543Graf beschikbaar
544AchterweustT.m12-3-192011-5-1996761996
545AchterweustB.m14-7-19494-10-2007582007
546AchterweustG.J.m28-3-190420-9-1951471951
546AchterweustH.J.Schopmanv11-3-19098-7-2000912000
547AchterweustJ.H.m6-1-19365-6-2018822018
548HampsinkH.J.m1898-03-1017-4-1950521950
548HampsinkG.S.Bossinkv23-8-19024-10-1978761978
549BeukersA.m18-1-194214-10-194971949
550VoorhuisH.G.A.m22-2-193822-10-1948101948
551StegeJ.G.m1891-07-024-6-1947551947
551StegeM.J.Vossv25-8-19002-7-1996951996
552StegeJ.m11-4-19269-5-1997711997
553Graf beschikbaar
554Graf beschikbaar
555Graf beschikbaar
556Graf beschikbaar
557Graf beschikbaar
558VoorhuisH.J.m16-10-191114-3-1939271939
559Graf beschikbaar
560Graf beschikbaar
561VeldscholtenM.G.Oude Engberinkv13-12-190911-10-1954441954
561VeldscholtenJ.H.m11-1-19079-3-1996891996
562HelthuisH.J.m21-1-195616-12-2014582014
563NijmeijerG.J.m28-2-193328-1-1955211955
564GriepJ.E.Griepv4-2-190312-2-1955521955
564GriepH.m13-12-187521-5-1959831959
565Graf beschikbaar
566Graf beschikbaar
567Graf beschikbaar
568Graf beschikbaar
569Graf beschikbaar
570BeijerinkM.G.Oude Lashofv25-2-18854-1-1957711957
570BeijerinkA.F.m1-1-18945-7-1972781972
571RoesthuisJ.Veldhuisv12-8-18866-5-1958711958
571RoesthuisG.m24-7-188616-8-1968821968
572LeussinkG.J.m22-6-19094-1-1959491959
572LeussinkJ.M.A.Koehorstv19-5-191221-3-1973601973
573SegerinkF.M.m22-11-193627-2-2010732010
574PostelG.m21-8-191729-8-2000832000
574PostelT.Meenhuijsv29-12-192810-7-2009802009
575WeusthofA.M.Koehorstv4-2-190913-10-1959501959
575WeusthofH.A.m11-3-18996-11-1991921991
576Graf beschikbaar
577Graf beschikbaar
578WeusthofG.J.m13-3-188720-2-1954661954
578WeusthofG.M.Haafkesv26-11-188922-1-1954641954
579Olde RikkertJ.G.Haafkesv14-3-188827-12-1953651953
579Olde RikkertH.m30-4-18883-11-1984961984
580Graf beschikbaar
581Graf beschikbaar
582NoltenJ.H.de Haanv5-7-188010-6-1952721952
583Groote PuntJ.A.m2-6-190021-3-1952511952
583Groote PuntM.Broeninkv5-5-19117-11-2004932004
584Oude EngberinkT.H.W.m8-1-197315-10-2012392012
585Oude HengelJ.A.m10-6-188628-10-1951651951
585Oude HengelJ.A.Van Den Berghev13-5-188922-12-1967781967
586NoltenH.A.F.m9-2-193124-2-2008772008
587Graf beschikbaar
588Graf beschikbaar
589Graf beschikbaar
590DiepenmaatJ.G.G.Brunsv2-9-195320-6-2012582012
591SengerJ.m16-10-187017-3-1949781949
591SengerS.Lansinkv21-11-188110-2-1952701952
592Graf beschikbaar
593Graf beschikbaar
594Graf beschikbaar
595GolbachG.J.m20-9-18896-8-1957671957
595GolbachG.J.Weustev25-5-189921-6-1979801979
596Oude TijdhofJ.M.v4-4-190731-8-1950431950
596Oude TijdhofA.H.m7-6-191113-3-2007952007
597Graf beschikbaar
598NiehoffB.G.m8-10-193428-11-1962281962
599VrielinkR.Maathuisv24-11-19158-3-1995791995
599VrielinkJ.m6-6-191414-9-1996821996
5100MaathuisG.J.m14-2-188128-9-1947661947
5100MaathuisM.G.Oude Sanderinkv31-12-188325-11-1968841968
5101Graf beschikbaar
5102Graf beschikbaar
5103GroeneveldH.M.Nijhuisv26-9-188311-11-1946631946
5103GroeneveldJ.H.m27-10-188913-1-1967771967
5104SnijdersW.G.Stegginkv11-5-190117-8-1946451946
5104SnijdersH.m17-9-189920-4-1967671967
5105RoesthuisB.A.m22-5-19225-6-1946241946
5105RoesthuisG.H.m10-7-191326-12-1969561969
5105RoesthuisJ.M.G.Giesselinkv4-8-19287-4-2012832012
5106BlokhuisH.H.M.Meynersv26-4-19447-4-2018732018
5107MensinkJ.m17-2-187313-11-1945721945
5107MensinkS.M.Oude Hengelv16-6-187924-11-1952731952
5108HamseE.M.Zwiersv8-5-189419-10-1945511945
5108HamseG.J.m13-11-190125-4-1985831985
5109ZwiersG.m19-5-18978-10-1945481945
5109ZwiersJ.Koopv6-1-19042-7-1992881992
5110Graf beschikbaar
5111NoltenJ.H.M.m9-10-19121-1-1945321945
5112WaninkB.m24-8-193726-8-2002652002
5113Graf beschikbaar
5114Oude VoshaarM.Stegev12-9-19507-10-2010602010
5115Graf beschikbaar
5116HelthuisH.A.Tijertv4-2-18882-11-1945571945
5116HelthuisJ.m18-1-188522-5-1964791964
5117HelthuisH.A.m9-6-192523-10-1944191944
5118SmellinkF.L.m12-8-19257-12-1945201945
5118SmellinkJ.m5-4-19353-12-1988531988
5118SmellinkJ.G.Smellinkv18-9-191924-9-2010912010
5119SmellinkG.M.Blankenauv8-5-189313-1-1962681962
5119SmellinkJ.m30-3-187522-12-1963881963
5119SmellinkG.J.m16-5-19225-7-2005832005
5120HamseA.J.m15-5-190925-11-2007982007
5121VrielinkB.J.m23-6-192917-10-2015862015
5122StegeH.m29-3-18656-2-1947811947
5122StegeH.Hermsenv11-12-18716-12-1960881960
5123Oude HassinkB.m13-6-195622-9-1999431999
5124Graf beschikbaar
5125BuilM.Builv2-5-187425-5-1945711945
5126Graf beschikbaar
5127Graf beschikbaar
5128Graf beschikbaar
5129VerduijnH.T.Weidenv25-4-19267-4-1966391966
5130PetermanH.m6-4-193428-4-1990561990
5131PetermanB.H.m10-3-189726-10-1962651962
5131PetermanJ.P.Derkmanv6-12-190228-5-1980771980
5132BrevinkH.m3-12-193919-8-1961211961
5133VennegoorJ.G.M.Vennegoorv1-4-193531-12-1959241959
5134ScholtenB.J.A.m29-10-191928-11-2002832002
5135MensinkG.J.m19-3-186611-1-1959921959
5135MensinkJ.Velersv19-12-188719-4-1964761965
5136EngelbertinkL.G.A.m28-8-193325-10-2014812014
5137EngelbertinkG.J.m1-9-18927-4-1954611954
5137EngelbertinkM.H.Rondhuisv7-7-190229-12-1969671969
5138Graf beschikbaar
5139BoschJ.L.J.m28-2-19354-7-2011762011
5140Oude SanderinkG.J.m8-2-186010-12-1950901950
5140Oude SanderinkG.Veldscholtenv27-8-187214-4-1951781951
5141RoelinkG.B.m24-12-190110-2-20021002002
5141RoelinkJ.H.G.Roetgerinkv19-10-190517-2-1991851991
5142BoschJ.L.m30-9-189224-10-19921001992
5142BoschM.G.C.Roelinkv18-11-19033-2-1948441948
5143BoschG.A.m31-1-190510-1-1982761982
5143BoschG.M.Boschv2-3-19015-7-1992911992
5144HillW.H.m13-5-1943221943
5145LittlefairL.W.m13-5-1943221943
5146HowellF.J.m13-5-1943221943
5147DunmoreL.A.m13-5-1943191943
5148BeachamE.G.R.m13-5-1943201943
5149MitchellD.S.m13-5-1943211943
5150GreyD.m13-5-1943221943
5151MidgleyE.R.m13-5-1943321943
5152RobertsA.m13-5-1943191943
5153HutchinsM.L.m13-5-1943201943
5154WoodS.m13-5-1943191943
5155StevensA.W.m13-5-1943211943
5156DeterinkA.B.m21-9-190917-1-1996861996
5156DeterinkG.J.Sengerv13-7-191318-2-2002882002
5157Oude WeerninkJ.m28-7-191631-1-1996791996
5157Oude WeerninkM.Heerinkv9-11-190925-8-1999891999
5158EngelbertinkJ.S.Groothuism28-7-19256-2-1996701996
5158EngelbertinkH.P,m13-7-19259-3-2010842010
5159MaathuisS.Petersv27-12-191912-3-1996761996
5159MaathuisG.m10-6-19205-8-1999791999
5160OonkH.J.m22-10-19241-5-1998731998
5161BorghuisIBennekerv18-4-195924-12-1997381997
5162Oude HendrikmanH.m15-6-193112-12-1997661997
5163ProssM.Oude Hendrikmanv13-7-193227-11-1997651997
5163ProssB.E.m15-6-19243-5-2014892014
5164HaarmanH.J.m19-4-191522-9-1997821997
5164HaarmanG.A.Potsv22-6-193312-3-2014802014
5165LubbersH.m1-4-192515-9-1997721997
5166TeussinkT.Heininkv13-7-19178-9-1997801997
5166TeussinkH.m1-5-19152-3-2009932009
5167StegginkH.m21-11-19076-9-1997891997
5167StegginkM.ten Damv19-5-191228-10-2007952007
5168KloeseH.m7-11-19254-8-1997711997
5169An de SteggeJ.m30-8-19122-6-1997841997
5169An de SteggeA.Goosenshuisv21-2-191230-3-2001892001
5170BossinkG.m15-4-191425-5-1997831997
5171Olde ScholtenhuisL.m2-1-193322-3-1997641997
5172BoersT.H.m31-8-190616-6-1961541961
5173BoersJ.C.M.Hartmanv28-9-190716-7-2005972005
61MaselandJ.m15-8-192015-8-2001812001
61MaselandA.Vockingv30-8-19335-1-2017832017
62BossinkG.m27-3-194418-10-1998541998
63KloeseT.m14-12-192617-6-1999721999
63KloeseA.Harberinkv16-1-19387-1-2009702009
64WeusthofT.m12-1-19409-11-1999591999
64WeusthofT.Westerhofv6-7-19393-8-2003642003
65LansinkA.M.G.Sanderinkv24-1-193220-2-2000682000
65LansinkM.G.A.m5-5-19235-9-2013902013
66LansinkJ.m15-10-19212-3-2000782000
66LansinkM.Roelinkv13-8-193213-12-2006742006
67RoesthuisR.Edelkampv11-7-191715-7-2001842001
67RoesthuisA.m14-4-192423-12-2007832007
68MolemanJ.m23-9-19585-9-2001422001
68MolemanA.J.G.v18-8-195627-2-2019622019
69VennegoorF.m24-6-193729-1-2003652003
610LetteboerB.m18-5-194722-6-2003562003
611StegeH.m17-2-19302-1-2004732004
611StegeB.J.M.Brookhuisv17-7-193115-8-2015842015
612MensinkJ.m26-7-192216-1-2004812004
612MensinkG.H.Wolbertv14-10-192316-3-2010862010
613WeusthofF.m14-4-193617-12-2005692005
614Olde RikkertA.m2-12-192221-7-2006832006
614Olde RikkertM.A.Kuipersv28-1-19245-3-2011872011
615VrijkorteG.m23-4-192014-4-2008872008
615VrijkorteM.Lansinkm22-2-192723-7-2008812008
616BorggreveA.F.M.m20-6-196119-5-2009472009
617WeerninkR.Petersv1-1-194526-12-2010652010
618BroeninkH.J.M.m17-3-195827-12-2012542012
619BlokhuisJ.G.J.m7-3-19369-10-2016802016
619BlokhuisL.M.S.Lammerinkv8-10-19391-3-2017772017
639BraakhuisB.J.F.m3-12-195018-1-2013622013
640ZwienenbergJ.M.m15-10-193515-4-2011752011
641WelhuisF.Koopv26-9-192926-6-2009792009
641WelhuisA.J.m4-1-192723-12-2011842011
642PostelA.Hooge Venterinkv25-9-196524-1-2009432009
643MaselandE.m1-8-192518-12-2006812006
644SnijdersE.Lohuisv5-2-194717-1-2006582006
645Oude HendrikmanG.m13-7-193222-11-2004722004
645Oude HendrikmanA.G.C.Nijmeijerv25-11-194214-2-2010672010
646SteinmeijerT.Brandehofv2-6-192320-3-2004802004
646SteinmeijerM.J.m3-12-19257-4-2018922018
647WeusthofM.Griepv11-6-191725-6-2003862003
647WeusthofT.m18-9-191928-3-2005852005
648MasselinkB.m9-4-193712-2-2003652003
649NordemeuleJ.G.m5-5-193325-8-2002682002
650VoorhuisS.Hesselinkv25-12-195128-6-2001492001
650VoorhuisG.B.A.m8-1-194820-10-2013652013
650VoorhuisHenrim12-12-198312-12-198301983
651StegeA.m15-1-196031-5-2001412001
652MensinkM.Mikv6-1-195630-9-2000442000
653Olde RikkertH.C.m10-4-192727-10-1999721999
653Olde RikkertJ.G.T.Koertshuisv1-2-192813-3-2001732001
654NijhuisJ.m26-8-191514-4-1999831999
654NijhuisR.Reuverv11-10-192024-1-2003822003
655SteggeG.m20-9-191830-9-1998801998
655SteggeB.Blokhuisv27-5-192310-11-2009862009
656BennekerB.m5-11-19244-12-2001772001
656BennekerA.Olde Klieverikv22-8-192910-4-2019892019
657HartendorpW.m20-9-192817-1-2002732002
658GroeneveldH.m20-9-192510-8-1998721998
659ScholtenJ.H.B.m19-12-192128-3-1999771999
660ter PelleF.Engbersv5-3-192422-10-1999751999
660ter PelleH.m25-11-192818-2-2008792008
661VeldA.Veldv22-12-19443-10-2000552000
662EngelbertinkB.J.m2-10-192623-4-2001742001
662EngelbertinkE.C.Velthuisv14-1-193028-1-2012822012
663Lotgerink BruinenbergA.m11-4-193024-9-2002722002
664WolterinkJ.m10-11-19444-3-2003582003
665Oude HendrikmanH.m14-6-193712-7-2003662003
666van RingenA.H.M.van Weselv16-4-195915-1-2004442004
667KokA.A.m28-6-19124-5-2005922005
668Grote PuntH.F.M.m22-8-195431-1-2006512006
669Oude WolcherinkI.Bartelinkv3-7-196524-2-2007412007
670HamseJ.m31-10-19401-2-2009682009
671SeijgerA.J.P.m1-7-19311-12-2009782009
671SeijgerM.W.Hanninkv14-2-19442-12-2013692013
672VloothuisB.J.m9-8-192518-5-2011852011
672VloothuisH.J.M.Wolbersv9-7-19302-8-2011812011
673HendriksenG.Th.M.m16-4-19453-7-2013682013
694MeijerH.P.G.m22-3-196428-11-2013492013
695KropG.S.Kropv10-9-191030-5-20111012011
696WijnbergF.m7-4-193331-7-2010772010
696WijnbergW.J.Beukersv29-10-19364-8-2011742011
697HorsthuisB.m18-11-193917-3-2009692009
697HorsthuisH.M.Weusthuisv7-12-19485-4-2013642013
698StegginkJ.m19-1-19382-8-2007692007
699Oude HendrikmanA.Oude Griepv12-5-193213-4-2006732006
699Oude HendrikmanJ.T.m12-8-193313-12-2012792012
6100StegginkG.m30-9-19367-5-2005682005
6101BoschH.m9-6-19194-4-2004842004
6101BoschA.M.Engbersv9-12-192522-11-2014882014
6102NoltenJ.G.J.m13-3-191817-7-2003852003
6102NoltenW.Th.Beijerinkv20-3-192628-9-2004782004
6103HerinkA.M.G.Kemerink op Schiphorstv29-5-195024-3-2003522003
6104StegginkF.m17-10-194513-10-2002562002
6105WaninkF.m3-12-194526-2-2001552001
6106PostelJ.m7-10-191015-7-2000892000
6106PostelG.J.Potsv24-10-192120-1-2012902012
6107VeldhuisR.m28-11-19816-9-1999171999
6107VeldhuisB.H.J.m28-3-19515-8-2016652016
6108TijhuisD.Hulsv20-1-196413-2-1999351999
6109MeijerJ.m26-5-192427-5-1998741998
6109MeijerD.Kristensv18-7-19091-2-1999891999
6110Oude WeerninkG.m1-6-192311-2-2002782002
6110Oude WeerninkM.Analbersv6-12-192116-12-2003822003
6111BennekerT.Leushuisv10-3-194829-4-2002542002
6112ScheutenB.m17-5-19422-6-1998561998
6113BijenF.m10-3-193219-1-1999661999
6114WeusthofT.Achterweustv27-3-193921-8-1999601999
6114WeusthofT.m2-8-193024-12-2012822012
6115SleiderinkS.ten Damv16-3-19287-2-2000712000
6115SleiderinkG.J.16-11-19244-8-2012872012
6116ten DamG.m5-3-191517-9-2000852000
6117SchotemeijerJ.m16-1-194031-12-2002622002
6117SchotemeijerW.Vennegoorv7-5-19455-12-2010652010
6118KokJ.A.m15-12-191416-4-2003882003
6119KemerinkJ.Schuurv30-3-196218-7-2003412003
6120KuiphuisM.van der Aav17-6-193222-5-2004712004
6120KuiphuisG.m27-8-193326-8-2006722006
6121KemerinkG.m30-8-192022-11-2005852005
6122HaafkesH.A.m9-8-194015-12-2005652005
6123HermelinkJ.H.P.m17-6-19479-9-2007602007
6124SengerM.Potsv5-1-19257-4-2009842009
6124SengerA.F.m15-5-192327-7-2010872010
6125Oude NijhuisG.M.m17-2-194626-10-2010642010
6126MorsinkH.A.J.m3-6-195924-9-2012532012
6127EidhofA.F.m14-11-19302-3-2015842015
6127EidhofJ.M.Wijnbergv4-6-19299-3-2016862016
6141BraakhuisJ.G.M.m27-9-196328-12-2012492012
6142KothuisW.J.T.m29-3-194319-2-2010662010
6143BraakhuisG.m27-10-192527-4-2009832009
6143BraakhuisM.G.Lessink Steenhofv29-10-192628-2-2012852012
6144Olde LoohuisG.Olde Loohuisv22-1-191410-1-2008932008
6144Olde LoohuisA.M.Olde Loohuisv17-11-191910-3-2015932015
6145Groote PuntG.m2-10-195526-10-2005502005
6146WeusthofJ.m28-2-192319-1-2008842008
6146WeusthofW.H.M.Petersv15-2-192823-12-2010822010
6147WeusthofB.m17-4-19598-7-2004452004
6148NiehoffT.m11-5-194729-12-2003562003
6149HesselinkA.H.T.Rakersv4-8-192617-6-2003762003
6149HesselinkB.H.B.m21-12-191921-5-2015952015
6150NijhuisB.m16-5-191425-1-2003882003
6150NijhuisM.C.Kokkelerv23-3-191318-2-20161022016
6151BraakhuisL.Lessink Steenhofv5-8-192127-12-2000792000
6151BraakhuisH.m22-6-19281-2-2012832012
6152VerduynJ.F.A.m12-6-19601-12-1999391999
6153HövelsJ.m30-11-193520-6-1999631999
6154Oude WolcherinkB.J.m29-8-191315-1-1999851999
6154Oude WolcherinkW.M.Alinkv26-5-192021-4-2000792000
6155HermelinkG.m4-7-193525-5-1998621998
6156OosterbroekG.m11-8-193021-5-2002712002
91OttenA.m17-5-194416-8-2000562000
92TijinkM.Tijinkv8-4-194224-10-2008662008
93van der WeideJ.m11-4-19487-1-2005562005
94GoenseH.m1-5-19241-3-1999741999
94GoenseC.Grimv6-3-193012-8-2011812011
95ZwiersG.m16-5-19344-10-2008742008
95ZwiersM.H.Smitv3-9-193531-12-2013782013
96SchepersJanm2-2-191315-10-2012992012
96SchepersTruikeSchepersv31-8-191618-2-2013962013
97SegerinkG.Leussinkv11-12-193628-4-2009722009
97SegerinkG.m13-3-19374-10-2010732010
98MensinkKarinMensinkv5-6-19635-3-2013492013
99Groote PuntG.A.7-8-19206-12-1990701990
910BouhuisJanm25-1-192822-8-2015872015
911NijenhuisReném1-8-196519-1-2012462012
912PostelA.H.m27-10-192410-8-2009842009
913HeskampL.m13-11-19258-5-2006802006
913HeskampA.Davinav19-8-19299-4-2009792009
914ter HaarM.Weusthofv21-3-19374-6-2003662003
915Graf beschikbaar
916Graf beschikbaar
917Graf beschikbaar
918Graf beschikbaar
919Oude HengelM.B.Broeninkv8-7-192426-12-2018942018
920SchepersA.F.M.m17-2-19532-1-2018652018